Bir ben mi yalnızım?… arkadas arayanlarİstatistik

Kayıtlı İlanlar

:

6477

Kayıtlı Kategori

:

98

Toplam Okunma

:

2191714

Toplam Yorum

:

11002

Kategoriler

Bir ben mi yalnızım?…

İlan Başlığı
:
Bir ben mi yalnızım?…
Eklenme Tarihi
:
24.05.2014
Okunma
:
406
Telefon Numarası
:

Telefon Numarası (Açıklama)
:
Telefon Numarası Aktif Olması İçin Facebook Paylaş Tıklayıp Paylaşmanız Gerekmektedir.
Oylama
:
Puan Ver
:

Lütfen Yorum Yaparken Seviyeli Olalım ;

Bir ben mi yalnızım?… Bir ben mi yalnızım? Koca İstanbul sokaklarında Savrulmuş sanki tüm insanlar, görülmez etraflarda Isız bir dağ başı yalnızlığı yaşarım, gecenin karanlığında Sorarım kendime bir ben mi yalnızım.? Yoksa herkes varda, ben mi saklandım karanlığın kuytusunda? Güler bir yüzüm varsa içim yanmaz mı sandınız? Mazideki anılar ateşi üflüyor, unutulması imkânsız Sorarım kendime bir ben mi yalnızım.? Alışamadım ben sensizliğe, sevdam durmaz ağlar gizlice Gözlerim neden nemli, sorarım kendi, kendime Bu gidişle daha çok yazarım gündüz ve de gece Sorarım kendime bir ben mi yalnızım.? Telofunlar susmuş, yoksa ben sağır duymuyor muyum? Herkes bana küsmüş yoksa ben farkında değimliydim? Yâda güneş doğmamış, karanlık içinde miyim? Sorarım kendime bir ben mi yalnızım.? His edemez oldum doğan güneşi, baharın gülen yüzünü Yutamaz oldum düğümlendi boğazım da yudumu Ne ariyan var ne soran, bu bana çok koydu Sorarım kendime bir ben mi yalnızım.? Şair cemil sevdasıyla yalnız, kime anlatacak derdini Kalabalık içinde hep yalnız his eder kendini Bir yudum sevgiyle aşkın için de buldum kendimi Sorarım kendime bir ben mi yalnızım.?…/skp/ (ipek.su8)

arkadaş arıyorum, erkek arıyorum, bayan arıyorum

Ücretsiz İlan ver – Kullanıcıya Ücretsiz Mesaj Gönder

YORUMLAR ( Toplam 2 Yorum Görüntülenmektedir )

Mesut diyor ki ;

17 Temmuz, 2014, 12:27

İpek hanım!!yanlız insan yoktur!insan insan kendini yanlızlığa mahkum eder. Ayeti kerimede bile:Biz size zulm ediyor deyiliz sizler kendi kendinize zulm ediyorsunuz. Diye insanın başına gelen her musibetin kendi hatalarından kaynaklandığını açıkça ifade eder.bizim sorunumuz nedir biliyormusun?? Biz ölümlü olduğumuz halde hiç ölmücek gibi yaşamaya çalışıyoruz. Kanaatkar deyiliz,hep fazlasını istiyoruz.Bu yüzden mutsuz ve huzursuzuz. Saygılarımla :)Mesut

mehmet can diyor ki ;

08 Haziran, 2014, 17:46

selam..mesajınızı okudum..bu temmuzda 1 hafta birlikte 5 yıldızlı bir tatil yapacağım bayan arkadaş arıyorum..müsaitseniz mesaj atın görüşelim..

İLAN SAHİBİNE ULAŞMAK İÇİN AŞŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN ( * Lütfen Tüm Alanları Doldurunuz )

Adınız Soyadınız *:
E-Posta Adresiniz * :

Lütfen yorum bölümüne sizi anlatan bir yazı yazın ve iletişim bilgilerinizi ekleyin

Yorum * :


Tüm soru ve görüşleriniz için iletişim formunu doldurunuz…

Türkiye’nin en yeni arkadaşlık ilan sitesi. olgun arkadaş, bayan arkadaş, yaşlı arkadaş, ev hanımı arkadaş, okuyan arkadaş, evli arkadaş, bekar arkadaş, dul arkadaş, zengin arkadaş, fakir arkadaş, kız arkadaş, erkek arkadaş, ev arkadaşı yani tüm kesime hitap eden arkadaşlık ilanlarını bulabilrisiniz. Hemen ilanınızı ücretsiz yayınlayıp sizde kolayca arkadaş arayanlar sitesine ilan bırakabilirsiniz. Adana, iztanbul ankara, izmir, antalya ve diğer tüm illerin kategorisine hemen ilan verip arkadaş bulabilirsiniz.

– –